KONST / Litografier / Färglitografi 12757246
nr 1275 7246
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 37,5x54,5 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:19:57
2.400 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö